Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Konkurs "Nasz zabytek"

„Nasz zabytek” to konkurs organizowany przez Fundację Most the Most dla każdego, kto chce pozytywnie wpływać na swoje otoczenie.

Nasz zabytek” to konkurs organizowany przez Fundację Most the Most dla każdego, kto chce pozytywnie wpływać na swoje otoczenie. Weź w nim udział i pokaż nam zabytek w Twojej okolicy, któremu warto przywrócić świetność. Opowiedz nam w jaki sposób mógłby zostać wykorzystany w przyszłości, jak może służyć Tobie i Twojej społeczności.  Możesz wykreować jego nową funkcję społeczną. Twoje zgłoszenie ma szansę na realizację!

Konkurs „Nasz zabytek” jest podzielony na dwie części: 

  • I Konkurs – wybór jednego zabytku w województwie; 
  • II Konkurs – wybór pomysłów na nową funkcję społeczną zwycięskiego zabytku.  

Dzięki Twojemu zaangażowaniu zwycięski zabytek  może zostać odremontowany i  zaadaptowany zgodnie z Twoim pomysłem.  Dzięki temu Ty, Twoi bliscy, przyjaciele i sąsiedzi zyskacie nowe, atrakcyjne miejsce wspólnych spotkań i inicjatyw. Zaangażuj się, weź sprawy w swoje ręce i zostań lokalnym bohaterem. Zachęć innych do udziału w konkursie. Stwórzcie wspólnie miejsce, które będzie wartością dla każdego mieszkańca.

Ważne – zwycięski projekt uzyska od Fundacji dofinansowanie (do 1 000 000 PLN). Właściciel zabytku przeznaczy je na jego rewaloryzację i dostosowanie do wybranej przez Ciebie  funkcji społecznej. 

Obecnie Fundacja Most the Most ogłosiła konkurs „Nasz Zabytek” dla województw łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Wkrótce Fundacja planuje ogłosić konkursy w kolejnych województwach. 

Dlaczego warto się zaangażować?

Udział w konkursie „Nasz zabytek” to pierwszy krok, by wykreować i zrealizować swoje pomysły. Pobudź wyobraźnię. Poczuj, że masz wpływ na własne otoczenie, a Twoje zaangażowanie przynosi namacalne i wspaniałe efekty. Twoje zgłoszenie ma szansę wygrać, a Ty zostać lokalnym bohaterem.

Dla kogo? 

Dla każdego, kto chce zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności i regionu. W konkursie mogą brać udział tylko osoby fizyczne.

Więcej informacji pod adresem: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-09 09:52przez:
Opublikowano:2021-11-09 09:52przez:
Zmodyfikowano:2021-11-09 09:49przez:
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy w Dalikowie
Odwiedziny:125

Rejestr zmian

  • [2021-11-09 09:49:08]Publikacja artykułu

Banery/Logo