Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zgłaszanie stanu wodomierza

Urząd Gminy w Dalikowie informuje, iż istnieje możliwość zgłaszania zużycia wody przez odbiorców, których inkasent nie zastał w domu podczas okresowego dokonywania odczytu. Nie dotyczy to odbiorców, u których zamontowano wodomierze z odczytem radiowym. Stan wodomierza można zgłaszać na adres e-mail: wodomierz@dalikow.eu. W treści wiadomości należy podać następujące dane:

  • Imię i nazwisko/Nazwę odbiorcy usługi
  • Adres zamieszkania/Siedziby
  • Nr telefonu do kontaktu
  • Nr wodomierza (jeśli jest więcej niż jeden)
  • Stan licznika

Stan wodomierza można również zgłaszać telefonicznie pod nr 43 6780183 wew. 31.

Jednocześnie Urząd Gminy w Dalikowie informuje, że na podstawie zgłoszonego odczytu zostanie wystawiona i przesłana faktura papierowa lub elektroniczna (jeśli złożyliście Państwo do urzędu pisemną Zgodę na przesyłanie faktur w formie elektronicznej).

Podając wskazanie wodomierza należy podać wyłącznie ilość pełnych metrów sześciennych zużytej wody. Na wodomierzu są to cyfry w kolorze czarnym. Cyfr w kolorze czerwonym nie podajemy.

Ponadto informujemy, że zgłaszanie przez Państwa odczytów wodomierza nie eliminuje jednak faktu, że istnieje potrzeba okresowego dokonania odczytu przez inkasenta, który będzie starał się dokonać tej czynności, raz na kwartał.  Odczyty dokonywane będą przez inkasentów w miesiącach: marzec, czerwiec, wrzesień i grudzień. Uprzejmie prosimy o Państwa współpracę z inkasentem, umożliwiając wykonywanie jego obowiązków.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-06-02 14:41przez:
Opublikowano:2022-06-02 14:41przez:
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy w Dalikowie
Odwiedziny:6835

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo